Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Послуги (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=122)
-   -   бл бл кар - ваши впечатления? (https://busovod.ua/showthread.php?t=16931)

Крымгид 04.08.2015 07:55

бл бл кар - ваши впечатления?
 
Спросонья на большее фантазии не хватило :) Не охота по чем зря рекламировать пока еще темных лошадок.
Прошу модера подправить заголовок сообразно правил приличия.

К делу:

Я вчера приехал с полигона домой на попутке. Причем, чел сделал крюк и заехал за мной на полигон! Чем добавил мне чуть ли не сутки к побывке дома!!!
Он из Луганска сам, на Транзитике катается по околовоенным делам - пленных там забрать, туда-сюда...
Вызвонил я его за несколько часов до выезда (он только тиснул обьявку на сайте).
Были еще попутчики на фрагменты маршрута Одесса - Днепр, но мало.
А вы уже пользовались сайтом, указанным в заголовке для покрытия расходов на ДТ или, даже, для заработка? Колитесь! :)

Добавлено через 1 минуту
К слову, 06.08 еду Запорожье -Киев.
А 07.08 - Киев - Львов.

:camptrailer:

vitos svp 04.08.2015 07:58

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Крымгид (Допис 331367)
Спросонья на большее фантазии не хватило :) Не охота по чем зря рекламировать пока еще темных лошадок.
Прошу модера подправить заголовок сообразно правил приличия.

К делу:

Я вчера приехал с полигона домой на попутке. Причем, чел сделал крюк и заехал за мной на полигон! Чем добавил мне чуть ли не сутки к побывке дома!!!
Он из Луганска сам, на Транзитике катается по околовоенным делам - пленных там забрать, туда-сюда...
Вызвонил я его за несколько часов до выезда (он только тиснул обьявку на сайте).
Были еще попутчики на фрагменты маршрута Одесса - Днепр, но мало.
А вы уже пользовались сайтом, указанным в заголовке для покрытия расходов на ДТ или, даже, для заработка? Колитесь! :)

Добавлено через 1 минуту
К слову, 06.08 еду Запорожье -Киев.
А 07.08 - Киев - Львов.

:camptrailer:

Ездил в качестве пассажира раз пять! Ко мне на хвост еще ни разу никто не садился!

wasya 04.08.2015 09:01

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
сын постоянно пользуется их услугами,когда заграницу ездит..жена не давно приехала из Польши,тоже заказывала на этом сайте авто...туда ехала автобусом,назад фольцваген мультиван с кондиционером,комфортом и вышло намного быстрее и дешевле добраться...вообщем отзывы положительные.
но как сказал мне малый,надо смотреть на отзывы о водиле на сайте,а то иногда неадекваты попадаются,пишут одну цену а садишся совсем другая..просто хотят бабла заработать,а не подвезти и компенсировать себе дорогу немного..

DRB 04.08.2015 09:28

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Чому темних конячок - доволі популярний сервіс. Сам збираюсь в понеділок туди, у середу назад на хвіст падати.

https://www.blablacar.com.ua

Постійно беру з собою через Бла-бла кар людей до Луцька і назад, окупається половина дороги.
Зараз маємо їхати у відпустку - от на перший шматок переїзду (Київ-Луцьк) а потім і (Луцьк- Каунас) також маю двох пасажирів.
Доволі непогана економія виходить при великих відстанях.

Назад напевне також візьмемо з собою на останній переїзд людей.

За кордоном бачу взагалі люди постійно користуються.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 331369)
Ездил в качестве пассажира раз пять! Ко мне на хвост еще ни разу никто не садился!

а може Ви не заздалегідь поїздки публікуєте? я стараюсь за тиждень-два, а закордонні то й за місяць публікувати.

vitos svp 04.08.2015 10:33

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 331395)
а може Ви не заздалегідь поїздки публікуєте? я стараюсь за тиждень-два, а закордонні то й за місяць публікувати.

Так і є! Графік відряджень такий, шо як правило час виїзду опріділяеться за 2-12 годин до самого виїзду!

DRB 04.08.2015 10:48

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 331404)
Так і є! Графік відряджень такий, шо як правило час виїзду опріділяеться за 2-12 годин до самого виїзду!

ну то тяжко так народ знайти. Хіба що це мають бути популярні напрямки до/від Києва (в основному київ є однією з точок). Просто старайтесь людям розповідати про цей сервіс - бо реально маючи відгуки про водіїв краще так їхати ніж маршруткою

ruslankarpaty 04.08.2015 12:38

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Крымгид (Допис 331367)
А вы уже пользовались сайтом, указанным в заголовке

Да, :) больше года размещаю поездки, иногда подвожу попутчиков

vitos svp 04.08.2015 13:12

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 331406)
ну то тяжко так народ знайти. Хіба що це мають бути популярні напрямки до/від Києва (в основному київ є однією з точок). Просто старайтесь людям розповідати про цей сервіс - бо реально маючи відгуки про водіїв краще так їхати ніж маршруткою

Великої задачі знайти народ не стоїть, так аби хтось був!

DRB 04.08.2015 13:52

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Буде. Поки ще не розкрутились.

2-3 роки тому був такий сервіс - тільки по Україні - poputka.ua, так от вони свою базу продали в бла-бла-кар, так я туди й попав.

Спочатку на Луцьк взагалі нікого не було. я й забив.

А потім коли їхали у Вільнюс (1 рік тому рівно)- опублікував поїздку. Туди було 2 попутників, вони ж і назад їхали. Назад ще один студент з Вільнюса з нами їхав.

Так як авто було на газу - дорогу окупили повністю.

Потім на Луцьк почав публікувати (але я їду в хороший час - п"ятниця вечір туди, неділя вечір назад) - жодного разу порожнім не їхав, мало того, з деякими пасажирами обмінялись контактами фейсбук - тепер перед публікацією просто їм пишу - 100% хтось один з них їде.

Точно так само їхали в Польщу і назад - також були пасажири.

Так що публікуйте поїздки і все - і ще одна рекомендація - не ховайте номер телефону.

Зазвичай простіше відразу телефонувати ніж писати.

Крымгид 04.08.2015 16:46

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Гляньте, бывалые, пожалуйста - ниче не попутал?!
https://www.blablacar.com.ua/poyizdk...ijiv-214869138

Spaider 04.08.2015 18:56

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
а что значит эта цитата с сайта?

Цитата:

Враховуючи вищесказане, на сервісі заборонено публікувати поїздки, які передбачають перевезення пасажирів у автомобілях, призначених переважно для перевезення вантажів, комерційного або професійного використання або в автомобілях, які можуть бути прирівняні до таких, наприклад: CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, FORD TRANSIT, HYUNDAI H-1, IVECO DAILY, MERCEDES SPRINTER, MERCEDES VITO, OPEL MOVANO, OPEL VIVARO, PEUGEOT BOXER, RENAULT MASTER, RENAULT TRAFIC, VOLKSWAGEN CARAVELLE, VOLKSWAGEN CRAFTER, VOLKSWAGEN MULTIVAN, VOLKSWAGEN TRANSPORTER, ГАЗЕЛЬ, MAN TRUCK & BUS і інші подібні.

Крымгид 04.08.2015 21:33

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Как видишь, мое объявление прошло модерацию. Может там не такие уже и формалисты сидят? )

DRB 05.08.2015 07:42

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Spaider (Допис 331493)
а что значит эта цитата с сайта?

Так, є таке, і я переписувався з цього приводу - вони обмежили максимальну кількість місць при публікації оголошення.

Мало того, вони ще й слідкують за твоїми оголошеннями.

в мене було опубліковано 2 місця, але я написав в коментарях - можливо буде 5 місць, і мені прийшло повідомлення - ваша публікація заблокована.

Я й запитав чому.

Пояснили - контролюють щоб народ не робив з сайту комерційну площадку.
Мені наприклад попутники з Польщі писали що Рівне-Люблін в блаблакарі публікують нормальну ціну, а телефонуєш - і називають ринкову комерційну. Блаблакар обмежує максимальну ціну по кілометражу.

І вони мені відповіли, що так, контролюють і такі акаунти будуть також блокувати якщо будуть використовувати в комерційних цілях.

vitos svp 05.08.2015 08:02

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 331546)
Так, є таке, і я переписувався з цього приводу - вони обмежили максимальну кількість місць при публікації оголошення.

Мало того, вони ще й слідкують за твоїми оголошеннями.

в мене було опубліковано 2 місця, але я написав в коментарях - можливо буде 5 місць, і мені прийшло повідомлення - ваша публікація заблокована.

Я й запитав чому.

Пояснили - контролюють щоб народ не робив з сайту комерційну площадку.
Мені наприклад попутники з Польщі писали що Рівне-Люблін в блаблакарі публікують нормальну ціну, а телефонуєш - і називають ринкову комерційну. Блаблакар обмежує максимальну ціну по кілометражу.

І вони мені відповіли, що так, контролюють і такі акаунти будуть також блокувати якщо будуть використовувати в комерційних цілях.

Думаю навряд чого в них получиться з контролем нашого народу!
Я з Бердянська до Запоріжжя один раз їхав маршруткою Маріуполь-Москва.

DRB 05.08.2015 08:04

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 331552)
Думаю навряд чого в них получиться з контролем нашого народу!
Я з Бердянська до Запоріжжя один раз їхав маршруткою Маріуполь-Москва.

Ну якщо нічого не робити то буде взагалі 90% комерційних перевезень.

Добавлю - вчора домовився ще й на зворотню дорогу з людьми.
так що виходить 30-40% дороги у відпустці перекрити приблизно (беру людей до першого пункту призначення і з останнього до Києва)

wasya 05.08.2015 09:04

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 331552)
Думаю навряд чого в них получиться з контролем нашого народу!

малий,коли повертався з Польші,замовив на бла-бла-карі авто...приїхало не ця модель авто,що в оголошенні,набагато гірша по комфорту(заз форса),і оплата дорожча була...після приїзду у Львів,написав скаргу адміністраціі сайту: водія заблокували і видалили з сайту...пізніше водій дзвонив малому,з погрозами.

DRB 05.08.2015 09:07

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 331560)
малий,коли повертався з Польші,замовив на бла-бла-карі авто...приїхало не ця модель авто,що в оголошенні,набагато гірша по комфорту(заз форса),і оплата дорожча була...після приїзду у Львів,написав скаргу адміністраціі сайту: водія заблокували і видалили з сайту...пізніше водій дзвонив малому,з погрозами.

Треба було малому в підтримку писати скаргу а не в коментарях. Тоді б водій не знав хто.
А взагалі так і треба робити.

Fotila 05.08.2015 10:12

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Пользовался сервисом пока два раза - первый раз отправил жену с Верховины до Киева. Так как с поездами на ту дату было вообще не раельно, решили рискнуть. Попалась машина Рэнж Ровер, жена доехала с "ветерком" и в комфорте, хотя дорог в том регионе, мягко говоря, нет. Приятная копания, время, по её словам, прошло незаметно. Второй раз уже я взял попутчика из Ивано-Франковска до Киева. Причем когда опубликовал поездку, указал промежуточные пункты Львов, Ровно и Житомир. Опубликовал за 3 дня до поездки. На следующий день телефон и сообщания просто разрывались. Сыграло то, что ехал с утра, и в пятницу. На том маршруте больше предложений не было от перевозчиков. Получил около 20 сообщений и 6-7 звонков. Много народу хотело на часть пути, но мне проще и выгодней было взять человека на всю дорогу. Было много запросов от девушек (приятнее с барышней ехать), но в итоге взял парня на весь маршрут. Нормально доехали, получил от него хороший отзыв. Оставил ему отзыв тоже. По деньгам взял с него чуть меньше чем предлагал назначить сайт. Дорога мне вышла около 1000, с него взял 240. Так как бус грузовой, место только одно. В принципе, на Груз-пасе можно отбить почти 75% дороги. В общем - опыт положительный. Буду пользоваться еще.

fan2massik 05.08.2015 10:22

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
я уже год так катаюсь, но первый аккаунт заблокировали из-за буса, сделал второй на джипика, хоть им я редко катаю, но людей всегда предупреждаю))) А так сервис крутой, всегда полная загрузка...

Vet 05.08.2015 20:52

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Адов купец!!!! Еду сегодня по маршруту Полтава- Мукачево, нашёл попутку до Франковска, заявлен ровер 75 подъехал 600 кабан, коробка выше 3 не переключает, при 100 обороты 4000-4500 и расход около 20!!!!! Далее будет....
Пы.сы. оказывается водитель поменял Роверс на 600...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:54.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©